ГОРОСКОП 2 – 8 жовтня

Овен

Основні події цього тижня будуть проходити досить спокійно і м’яко, викликаючи лише незначні емоційні сплески. Роботи буде багато, причому найрізноманітнішої, тому важливо не шукати для себе додаткового навантаження. У вівторок краще зайнятися повсякденними справами, в четвер не варто приймати поспішних рішень. Порадьтеся з друзями, не рубайте з плеча. У вихідні будьте обережні при спілкуванні з родичами, так як через непорозуміння ваші відносини можуть ускладнитися. Об этом сообщает ukr-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Телець

На цьому тижні постарайтеся не впадати в осінню нудьгу, черпайте сили в любові і творчості. У понеділок небажано починати нові справи, навіть незначні – краще постарайтеся завершити раніше розпочате. У вівторок можуть виникнути напружені відносини в діловій сфері. З одного боку, слід побоюватися обману, з іншого – конфліктів з начальством і колегами по роботі. У п’ятницю чекають не надто приємні сюрпризи в особистому житті, так що вам необхідно максимум терпіння.

Близнюки

Цей тиждень у цілому досить конструктивний і сприятливий для вас. Ви зможете нарешті розслабитись, відпочити, відчути гармонію з собою і зі світом. А як тільки перестанете відчувати стрес, як тут же прийде в норму здоров’я і настрій. Вас окрилить любов і удача в професійній сфері. Ви відчуєте, що перебуваєте під захистом свого обранця.

Рак

Небажано будувати грандіозних планів на найближче майбутнє, вони можуть раптово змінитися. Ймовірно, ви будете змушені вирішувати одночасно найрізноманітніші ділові проблеми. Зате зможете себе проявити і піднятися по кар’єрних сходах. Адже ви зумієте швидко впоратися з безліччю питань, особливо в понеділок і суботу. Слід уникати авантюрних заходів, а мудрі обдумані рішення стабілізують обстановку. У вихідні знайдеться час для розваг, поїздок або візиту до родичів.

Лев

На цьому тижні найнеприємнішою подією можуть виявитись нападки недоброзичливців або необгрунтовані претензії докучливих родичів. І тих, і інших найкраще ігнорувати. Після стомлюючого і сумбурного понеділка, виспавшись, ви зі свіжими силами підете на трудові подвиги. І тут буде як ніколи важлива атмосфера в колективі. Та й поза роботою краще спілкуватися з приємними вам людьми. У середу вам доведеться відстоювати свої інтереси без сторонньої допомоги, використовуйте свій багатий життєвий досвід. У вихідні вас може порадувати нова інформація.

Діва

Прислухайтеся до себе. Якщо ви задоволені життям і не хочете його міняти, можна розслабитись і не боятися прославитись недотепою. У вівторок у вас з’явиться шанс значно зміцнити свій авторитет. Вирішуйте проблеми в міру їх виникнення, не витрачаючи зайвих сил на критику і жалість до самого себе. Якщо ви не розгубитесь у незвичайній ситуації, то в середині тижня вас чекає романтичне знайомство. У неділю тільки активний відпочинок дозволить відновити сили.

Терези

На цьому тижні вас чекають цікаві зустрічі і знайомства. Тільки не забувайте і про давніх друзів. Ви зможете відчути в собі такі сили, що будете готові гори звернути. Однак деякі справи і події можуть гальмуватися, і не все буде відбуватися так швидко, як хотілось би. Не розчаровуйтесь у собі, просто частково перенесіть на наступний місяць реалізацію своїх проєктів і наберіться терпіння. У спілкуванні з сім’єю не поспішайте з висновками, заздалегідь обмірковуйте кожен крок, прагніть до розумного компромісу.

Скорпіон

Довіртеся вашій інтуїції і йдіть безстрашно вперед. Справи на роботі складаються на вашу користь, вас чекає кар’єрний злет і стабільний фінансовий результат. Пам’ятайте, що протиріччя є рушійною силою вашого розвитку. Починаючи з вівторка, особиста сфера виходить на перший план. У ваше життя буквально хлинуть яскраві почуття і пекуча пристрасть. У кінці тижня настане сприятливий час для позбавлення від шкідливих звичок.

Стрілець

На цьому тижні постарайтеся дивитися на світ по-філософськи. Вас може турбувати внутрішнє напруження, готове в будь-який момент вирватися і змести все на своєму шляху. Цього дракона краще приручити до того, як він ускладнить вам життя. Якщо є можливість побувати на природі, почитати книгу, послухати класичну музику, постарайтеся використовувати її. Уникайте непотрібних і неприємних зустрічей. У кінці тижня настрій покращиться. Може з’явитися шанс поміняти сферу діяльності.

Козеріг

Цей тиждень, а особливо перша його половина, може відкрити перед вами нові горизонти. Зараз саме час змінити роботу або навіть місто проживання. Однак вам зовсім протипоказана метушливість і поспіх. Можливі нові корисні знайомства відкривають перед вами бажані перспективи. Робота загрожує зайняти левову частку вашого часу, але не забувайте про необхідний відпочинок, щоби не звалитися з ніг від втоми. У вихідні постарайтеся не бути втягнутими у конфліктну ситуацію, будьте розсудливі.

Водолій

На цьому тижні особливо важливо проявити розсудливість і наполегливість у досягненні поставленої мети. Відчайдушних вчинків бути не повинно, їх наслідки можуть не тільки ускладнити вам життя, а й круто змінити вашу долю. Постарайтеся бути гранично ввічливими і коректними з оточуючими. Не проявляйте скупість, особливо по відношенню до дітей і своєї другої половини. Події квапити не варто, однак пускати на самоплив тим більше не можна. У п’ятницю ви зможете вирішити найгостріші та нагальні проблеми. У вихідні вас можуть спантеличити несподівані події в сімейному житті.

Риби

Вам необхідно зосередитись на найважливішому в даний момент, а не розпорошуватись на дрібне і непотрібне. У вівторок доведеться відстоювати свої інтереси у відносинах із партнерами. Реально розраховуйте свої сили, постарайтеся вирішувати тільки ті проблеми на роботі, які залежать від вас. Четвер – хороший день для реалізації ваших творчих планів, але не варто поки ділитися своїми задумами з начальством, воно може не зрозуміти вас і зопалу задушити найпрекрасніший із поривів.Джерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/goroskop-2-8-zhovtnya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя