У Чилі під час масових протестів почався землетрус


У понеділок, 4 листопада, близько прибережного міста Кокімбо в центральній частині Чилі стався землетрус магнітудою 6 балів, внаслідок якого "потрясло" будівлі у Сантьяго (столиця Чилі)

Про це пише DW. Об этом сообщает finforum.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Сильний землетрус викликав коливання будівель в столиці Чилі, коли тисячі людей пройшли в центрі міста, вимагаючи поліпшення соціальних послуг та зменшення економічної нерівності", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що геологічна служба США встановила попередню величину 6,0. Землетрус мав глибину 49 кілометрів.

Влада Чилі заявила, що землетрус відчувався в столиці країни і центральних містах.

Національне відділення з надзвичайних ситуацій в Чилі повідомило, що не було ніяких попередніх повідомлень про травми людей або пошкодження майна або інфраструктури.

Національний флот заявив, що землетрус, який стався на суші, був недостатньо сильним, щоб викликати цунамі на узбережжі Чилі.

Портал ABC повідомляє, що Чилі знаходиться в так званому "Вогненному кільці", що робить його однією з найбільш сейсмічних країн в світі.

6.0 earthquake, 28km SW of Illapel, Chile. 2019-11-04 17:53:24 at epicenter (22m ago, depth 49km). https://t.co/R6fG9aijXx

— Earthquakes Tsunamis (@NewEarthquake) 4 ноября 2019 г.
  • Протести у Чилі почалися після збільшення плати за проїзд у метро, яке врешті скасували. Але протести переросли вже у невдоволення соціальною нерівністю та обуренням на президента Себастьяна Піньєру і військових.
  • Попри зниження рівня бідності і найвищий дохід на душу населення в Латинській Америці ($20 тис. при 2% інфляції) у Чилі спостерігається значна соціальна нерівність: протестувальники вважають, що влада турбується про багатих, а соціальні програми діють лише для дуже бідних, водночас як решта населення сама вирішує свої проблеми.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/u_chyli_pid_chas_masovykh_protestiv_pochavsya_zemletrus”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя