Гратись у поліграф не будемо, – "слуги народу" хочуть розібратися з пранкером-"Рябошапкою"

Верховна Рада/ Ілюстративне фото

Так, у фракції сподіваються, що випадки листування жартівника від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з депутатами "Слуги народу" стануть предметом детального аналізу правоохоронців. Об этом сообщает vsekommentarii.in.ua со ссылкой на СМИ.

Принаймні, про це на брифінгу заявила парламентарка від "Слуги народу", представниця уряду у Верховній Раді Ірина Верещук, передає Укрінформ.

"Я думаю, генпрокурору Рябошапці варто було б все-таки розпочати певні гласні, негласні чи інші дії, аби встановити все-таки, хто використовує його ім’я, переписуючись з депутатами Верховної Ради в такий спосіб. Це все має бути предметом детального аналізу правоохоронних органів", – зазначила вона.

Парламентарка додала, що лише після результатів такого аналізу треба вимагати від правоохоронної системи реакції на такі переписки.

Гратись у поліграф ми не будемо. Ми розуміємо, що ситуація занадто серйозна, аби на свій розсуд давати їй оцінку. Отже, ми сподіваємося, що правоохоронна система спрацює якісно, швидко і превентивно, щоб надалі таких речей не повторювати,
– додала Верещук.

Про які листування йдеться?

  • Пранкер під ніком Джокер начебто переписувався з низкою народних обранців від імені генерального прокурора Руслана Рябошапки.
  • Так, нібито саме жартівник змусив вибачитися нардепа Яременка за його інтимне листування у стінах парламенту.
  • Згодом з’явились скріншоти, на яких фейковий Рябошапка переписується вже з іншим "слугою народу" – Миколою Тищенком.
  • Це листування теж викликало неабиякий резонанс, оскільки у ньому йшлося про нібито отримання членами фракції зарплати "в конвертах". Раніше "Джокер" контактував з цього приводу з нардепом Радуцьким.

Джерело статті: “http://24tv.ua/gratis_u_poligraf_ne_budemo__slugi_narodu_hochut_rozibratisya_z_prankerom_ryaboshapkoyu_n1230178”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя