Конгрес проти, Трамп - за: у США думають над покаранням колишнього експерта по Україні в Білому домі

У Конгресі США виступили проти бажання президента Дональда Трампа застосувати дисциплінарне стягнення до колишнього експерта з питань України в Білому домі.

Об этом сообщает Роспрес

Конгресмен Мак Торнберрі вважає, що по відношенню до підполковника Олександра Віндмана цього робити не слід, повідомляє видання The Hill.

"Його кар’єра повинна просуватися на підставі його талантів і можливостей", – заявив головний республіканець у комітеті у справах збройних сил палати представників США Торнберрі.

Новини
Хотіли посадити на 9 років: гучне розслідування щодо соратника Трампа прийняло несподіваний поворот

Раніше Трамп рекомендував Пентагону залучити Віндмана до відповідальності. При цьому він залишив рішення за самим відомством. Як зазначає видання, у такий спосіб президент продемонстрував, що він не буде проти додаткових стягнень стосовно держслужбовців, які дали проти нього свідчення в процесі імпічменту.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

РІА Новини

Як писав OBOZREVATEL раніше:

  • Президент Дональд Трамп звільнив експерта з питань України в Раді національної безпеки США Олександра Віндмана, який є ключовим свідком у справі про імпічмент.


  • Потім Трамп виправдався за звільнення експерта з питань України в Білому домі. Він заявив, що звільнив Віндмана через його "недисциплінованість".


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Імпічмент Трампа" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/kongres-proti-tramp-za-v-ssha-dumayut-nad-pokarannyam-kolishnogo-eksperta-po-ukraini-v-bilomu-domi.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя