Зірка серіалу "Всі жінки-відьми" звинуватила Наталі Портман у лицемірстві

Зірка серіалу "Всі жінки-відьми" звинуватила Наталі Портман у лицемірстві

Скандальна голлівудська акторка Роуз МакГавен, яка нещодавно подала в суд на Гарві Вайнштейна, виказала своє обурення щодо вибору вбрання Наталі Портман на церемонію "Оскар-2020".

Об этом сообщает Футляр от виолончелиЗауважимо, що на червоному хіднику премії зірка "Леона-кіллера" з’явилася у досить оригінальному вбранні. Вона вбралася в довгу сукню, прикрашену золотим мереживом, зверху на яку одягла накидку від Dior, на якій були вишиті імена жінок-режисерок, яких цьогоріч не номінували на "Оскар". Таким чином Наталі висловила своє ставлення до дискримінації жінок у кіновиробництві.
Однак, саме ця накидка і викликала обурення МакГавен. На її думку, це був просто дешевий трюк. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook, звинувативши Портман у лицемірстві.

"Це сміливо? Зовсім ні. Просто акторка, яка грає роль людини, якій не байдуже. Я вважаю дію Портман глибоко образливим для тих, хто робить справжнє діло. Це огидно. Наталі, за свою довгу кар’єру ви працювали аж з двома жінками-режисеками, одна з яких — ви. У вас є продюсерська компанія, яка найняла рівно одну жінку-режисера — вас. Так, Наталі. Проблема в вас. Фальшива підтримка інших жінок — ось у чому проблема", — написала Роуз. Більше читайте тут: https://tsn.ua/glamur/rouz-makgaven-rozkritikuvala-vbrannya-portman-na-oskari-2020-1490886.html

tsn.ua


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/culture/1581599208-zirka-vsi-zhinki-vidmi-zvinuvatila-portman-u-litsemirstvi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя